«« به ملات ، نماینده کشوری ملات خشک بُن ملات »»

شرایط و قوانین استفاده از سایت “به ملات ”
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و سفارش محصول به دقت مطالعه فرمایید .
ورود کاربران به وبسایت به ملات و استفاده از پروفایل شخصی و امکانات و خدمات سایت به ملات ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات ملات خشک و خدمات سایت می باشد . توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید محصول نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین به ملات از سوی کاربر است .

قوانین عمومی
کلیه اصول و رویه‏‌های به ملات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات به ملات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخص / شرکت و یا سازمانی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات به ملات اقدام نماید .

سیاست های رعایت حریم شخصی
به ملات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .
به ملات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت به ملات، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

نوع محصول و کاربرد محصولات
۱- در حال حاضر محصولات ملات خشک ارائه شده در این سایت در کارخانه ملات خشک بن ملات مربوط به شرکت فناوری مصالح نوین ایرانیان تولید می گردد که سایت به ملات به عنوان تامین کننده این محصول برای صنعت ساختمان کشور این محصولات را با برند به ملات عرضه می نماید . برای اطلاعات بیشتر به ویدئوی سخنی با شما در صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید .
۲-محصولاتی که با AWR (مقاوم در برابر آب) مشخص شده اند به معنی ضد آب و عایق بودن ملات نیستند و کاربرد این محصول برای مناطق پررطوبت و یا مکانهایی که ملات در معرض رطوبت دایم قرار دارند ، توصیه می شوند.برای اطلاعات بیشتر به ویدیوی آموزش کلی محصولات ملات خشک ( قسمت هفتم ) در صفحه آموزش اجرا مراجعه فرمایید .

۳ – هر محصول با توجه به توضیحات مندرج در سایت برای کاربردهای مختلف ساخت و ساز ، متفاوت و متنوع می باشد . مشتری ملزم به رعایت اصول استفاده از هر محصول با توجه به محتوای توضیحات متنی و ویدئویی سایت ، اعم از سطح زیر کار مطلوب ، نوع کاربرد محصول برای اجراهای مختلف ساخت وساز با محصولات مرتبط و مخصوص به آن ، نحوه اختلاط محصول ، تک جرئی بودن محصول ( اختلاط هرمحصول فقط با میزان مشخصی از آب بجز ملات طرح کاهگل ) ، عدم ترکیب انواع مختلف محصول با همدیگر و یا مصالح دیگر و تمامی موارد و الزامات آئین نامه ای که به صورت مشخص در محتوای سایت درج گردیده است ، می باشد . برای اطلاعات بیشتر به توضیحات صفحه محصولات ، ویدئوهای صفحه آموزش اجرا و پرسش های متداول مراجعه فرمایید . عدم کارایی محصول ناشی از رعایت نکردن موارد فوق بر عهده مشتری می باشد .

۴ – جهت سفارش ملات های نوع رنگی ، چنانچه نوع رنگ مورد نظر در عکس های مربوطه در سایت برای شما مبهم به نظر می رسد ، بهتر است قبل از سفارش محصول ، درخواست خود را مبنی بر نوع محصول مورد نظر به همراه میزان سفارش از طریق کانالهای ارتباطی موجود در سایت ثبت نمایید تا حجم کمی از محصول به صورت نمونه در اختیار شما قرار گرفته و پس از تایید اقدام به ثبت سفارش نمایید . ثبت سفارش محصول به منزله تایید نوع محصول توسط مشتری می باشد .

ثبت ، پردازش و سفارش محصول ، ارسال محصول
۱ – مبدا بارگیری محصول در شهرستان مهدیشهر در استان سمنان می باشد و مقصد ، مکانی است که مشتری برای دریافت سفارش محصول آن را مشخص می نماید .
۲ – روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته در ساعات ۸:۳۰ الی ۱۶ به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها و پرداخت های ثبت شده در طول روز کاری و اولین روز بعد از تعطیلات پردازش می شوند .
۳ – مشتری محترم بهتر است برای ارسال بهینه محصول ، وزن کل سفارش محصول خود را با ظرفیت کامیونهای ۴۰۰۰ ، ۶۰۰۰ ، ۱۰۰۰۰ ، ۱۵۰۰۰ و ۲۲۰۰۰ کیلوگرمی مطابقت نمایید .
۴ – در صورت سفارش پالت و شیرینگ ( بسته بندی ) دقت فرمایید ، وزن هر پالت که حاوی ۳۵ تا ۴۰ پاکت محصولات می باشد ، ۱۰۵۰ تا ۱۲۰۰ کیلوگرم است و حمل آن از مبدا منحصرا توسط تریلر با ظرفیت حدود ۲۲۰۰۰ کیلوگرم انجام می گردد .
۵ – ارسال محصول از مبدا حداکثر ۵ روز کاری پس از پرداخت سفارش محصول ( از طریق واریز نقدی ، حواله بانکی ، درگاه اینترنتی در سایت ) مطابق با مبلغ فاکتور خرید می باشد .
۶ – کرایه حمل محصولات از مبدا تا مقصد بر عهده مشتری محترم می باشد و مبلغ آن با توجه به نوع وسیله حمل ونقل مطابق با تعرفه شرکت های حمل و نقل می باشد .
۷ – کلیه هزینه های مربوط به خرید محصول در مبدا که شامل قیمت محصولات ، مالیات بر ارزش افزوده ، پالت و شیرینگ ( در صورت انتخاب توسط مشتری ) در فاکتور خرید درج گردیده و هیچ هزینه اضافی بابت سفارش محصول دریافت نمی گردد .
۸ – به ملات همواره نهایت سعی و تلاش خود را می کند تا با همکاری شرکت های حمل ونقل مطمئن و اعلام بارنامه مرسوله ، کلیه سفارش ها سالم و به موقع تحویل مشتری گردد . آسیب ها و خسارت های ناشی از حمل ونقل بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد . همچنین در صورت درخواست مشتری برای قبول حمل محصولات خریداری شده از مبدا ، می بایست هماهنگی های لازم برای زمان تحویل محصول از قبل با به ملات انجام شده و در موعد مقرر نسبت به بارگیری محصولات اقدام نمایند . این درخواست ها و هماهنگیهای مربوطه در قسمت یادداشت ها و توضیحات در قسمت خرید انجام می گردد . مسئولیت تاخیر دریافت محصول ، ناشی از عدم رعایت موارد فوق و خسارت های احتمالی ناشی از حمل و نقل بر عهده مشتری می باشد .

کیفیت محصولات
ما با اطمینان از کیفیت محصولات ارائه شده ، ملات خشک را با دقیق ترین کنترل ها و آزمایشهای مربوطه مطابق با استاندارد های گروه ملات ها در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهیم . تمام سعی و تلاش ما براین است تا محصولات ملات خشک با بهترین کیفیت و بالاترین کارایی در دسترس شما مشتری محترم قرار گیرد . رضایت کامل شما از محصولات ملات خشک بالاترین افتخار و بهترین مشوق برای ما در جهت دستیابی به فرهنگ سازی استفاده از ملات خشک در جایگزینی با ملات های سنتی می باشد . مشتری محترم چنانچه با رعایت کردن تمامی موارد ذکر شده و الزامات مربوطه در خصوص نحوه استفاده از محصول ، کارایی و کیفیت محصولات ، مورد رضایت شما قرار نگرفته و موجب خسارت و زیان احتمالی برای شما گردیده است ، با درخواست شما در سایت ، با حضور کارشناسان
به ملات در محل پروژه ، کارایی ملات مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید عدم کیفیت و کارایی ملات ، خسارت وارده از طرف به ملات با جایگزینی محصولات مطمئن در محل پروژه جبران می گردد . این نوع درخواست ها حداکثر تا سه ماه پس از خرید محصول معتبر می باشد .

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، به ملات هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

از اینکه با به ملات همراه هستید از شما سپاسگزاریم .